Pronájem prostor

Komerční prostory

Vitareal Prostějov nabízí velké množství komerčních prostor, které jsou vhodné jak pro přepravce k uskladnění zboží, tak i pro výrobní firmy. Naší specialitou jsou sklepní skladovací prostory se stálou teplotou 8 °C.

Kanceláře

Nabízíme k pronájmu také kanceláře, a to nejen pro nájemce skladů. K dispozici jsou jak malometrážní, tak i velkoprostorové plochy. Pronajatý prostor jsme schopni stavebně upravit na míru vašim potřebám (příčky, vchody atd.).

Reklamní plochy

Disponujeme také velkým množstvím reklamních ploch, které jsou vzhledem k poloze areálu vhodné pro velkoplošné outdoor formáty. K pronájmu jsou části nebo celý plášť areálu a střešní prostory

Pivovar

V areálu sídlí varna Velkorakovského minipivovaru, která vaří piva klasickým způsobem a výhradně z českých surovin. Motto pivovaru zní: Výroba piva s láskou vařená, k žízni laděná. skladování a výrobu piva.

Střelnice

Střelnice Prostějov provozuje v areálu společnost CS Solutions. Nabízí krytou tunelovou střelnici, která sestává ze dvou oddělených střelišť. Střelnice B (pojezdová terčová) je 25 metrů dlouhá a střelbu lze provádět z šesti oddělených palpostů. Střelnice A (taktická) je 35 metrů dlouhá a střílet mohou současně dvě osoby. Zájemci mohou střílet z různých pozic, za různých světelných podmínek a na různé terčové systémy. Povolené ráže jsou až do .308 WIN. Součástí střelnice je obchod a společenská místnost.

Nová hala

Vitareal areál postupně rozšiřujeme. Aktuálním projektem je výstavba nové velkokapacitní haly, vhodné pro skladování či lehkou výrobu. Momentálně je schváleno stavební povolení, v nejbližších měsících započne výstavba.

+420 777 517 833

+420 778 969 122

l.lanzova@vitareal.cz

irena.smyckova@zapk.cz

Průmyslová 1, PROSTĚJOV