Pronájem prostor

Komerční prostory

Nabízíme pronájem komerčních prostor v areálu Vitareal Prostějov. Skladují u nás jak firmy výrobní, tak firmy skladovací. Aktuálně máte možnost získat za výhodné ceny sklepní skladovací prostory se stálou teplotou 8 °C.

Reklamní plochy

Pronajímáme reklamní plochy v areálu Vitareal v Prostějově. Vzhledem ke svoji poloze u dálnice a železničního nádraží je areál vhodný na outdoor reklamu. Nabízíme k pronájmu části nebo celý plášť areálu a prostor na střechách.

Střelnice

Střelnice Prostějov nyní provozuje společnost CS Solutions, kde nabízí dvě kryté střelnice o délce 25 a 35 metrů. Je zde možnost střelby z krátkých i dlouhých zbraní, z palpostů na terče na pojezdech nebo i z pohybu na papírové terče a poppery.

Kanceláře

Nabízíme k pronájmu rovněž kanceláře a to nejen pro nájemce skladů. K dispozici jsou jak malometrážní, tak i velkoprostorové plochy. Pronajatý prostor jsme schopni připravit prostor na míru vašim potřebám (příčky, vchody, atp.).

Nová hala

Máme připraven projekt na zcela novou halu v areálu Vitareal. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o dlouhodobý pronájem. Vhodné pro skladování či lehkou výrobu.

+420 777 517 833

l.lanzova@vitareal.cz

Průmyslová 1, PROSTĚJOV